Маршрут
|
Прыб
|
Адпр
|
Стаянка
|
Час у дарозе
|
---|---|---|---|---|
Мінск-Пасажырскі | — | 15:42 | — | — |
Барысаў | 16:35 | 16:38 | 3 хв | — |
Орша-Цэнтральная | 18:17 | 18:39 | 22 хв | — |
Багушэўская | 19:12 | 19:14 | 2 хв | — |
Віцебск | 19:53 | 20:00 | 7 хв | — |
Гарадок | 20:35 | 20:37 | 2 хв | — |
Невель-2 | 21:48 | 22:00 | 12 хв | — |
Новасакольнікі | 22:47 | 23:17 | 30 хв | — |
Локня | 00:25 | 00:32 | 7 хв | — |
Сушчова | 00:56 | 00:57 | 1 хв | — |
Дзедавічы | 02:03 | 02:04 | 1 хв | — |
Дно | 02:39 | 02:54 | 15 хв | — |
Бацецкая | 04:22 | 04:24 | 2 хв | — |
Санкт-Пецярбург-Віцеб. | 06:46 | — | — | — |