Маршрут
|
Прыб
|
Адпр
|
Стаянка
|
Час у дарозе
|
---|---|---|---|---|
Мінск-Пасажырскі | — | 16:01 | — | — |
Пухавічы | 17:04 | 17:06 | 2 хв | 1 г 3 хв |
Асіповічы 1 | 17:43 | 17:45 | 2 хв | 1 г 42 хв |
Бабруйск | 18:17 | 18:20 | 3 хв | 2 г 16 хв |
Красны Бераг | 18:54 | 18:56 | 2 хв | 2 г 53 хв |
Жлобін | 19:14 | 19:19 | 5 хв | 3 г 13 хв |
Светлагорск-на-Бярэзіне | 19:55 | 20:01 | 6 хв | 3 г 54 хв |
Калінкавічы | 20:42 | 21:16 | 34 хв | 4 г 41 хв |
Васілевічы | 21:48 | 21:53 | 5 хв | 5 г 47 хв |
Рэчыца | 22:39 | 22:41 | 2 хв | 6 г 38 хв |
Гомель | 23:43 | — | — | 7 г 42 хв |