Train timetable

International Lines

055Ь, Homieĺ — Moskva Belorusskaya

Route
Arrv
Dept
Stop
Travel time
Homieĺ 18:30
Buda-Kašalioŭskaja 19:11 19:13 2 min
Žlobin 19:40 19:46 6 min
Rahačoŭ 20:14 20:16 2 min
Bychaŭ 20:52 20:54 2 min
Mahilioŭ 1 21:38 21:55 17 min
Škloŭ 22:24 22:25 1 min
Orša Centraĺnaja 23:03 23:27 24 min
Smolensk Tsentralnyj 00:42 00:52 10 min
Vyazma 02:43 03:09 26 min
Moskva Belorusskaya 06:30