Train timetable

International Lines

371Б, Mahilioŭ — Lviv

Route
Arrv
Dept
Stop
Travel time
Mahilioŭ 1 15:30
Niasiata 16:58 16:59 1 min
Jalizava 17:16 17:18 2 min
Asipovičy 1 17:40 17:48 8 min
Minsk Pasažyrski 19:16 19:35 19 min
Stoŭbcy 20:54 20:56 2 min
Baranavičy Palieskija 21:47 22:21 34 min
Liachavičy 22:42 22:44 2 min
Hancavičy 23:14 23:16 2 min
Luniniec 00:11 00:39 28 min
Prypiać 00:54 00:56 2 min
Vidzibor 01:11 01:13 2 min
Haryń 01:33 02:13 40 min
Udrytsk 01:30 02:30 1 h
Dubrovytsya 02:57 02:59 2 min
Sarny 03:30 03:32 2 min
Kostopil 04:24 04:26 2 min
Rivne 05:08 05:11 3 min
Zdolbuniv 05:31 05:54 23 min
Dubno 06:31 06:34 3 min
Lviv 08:46