Train timetable

Interregional economy lines

631Б, Homieĺ — Hrodna

Route
Arrv
Dept
Stop
Travel time
Homieĺ 14:17
Rečyca 15:14 15:18 4 min 57 min
Vasilievičy 15:56 15:58 2 min 1 h 39 min
Kalinkavičy 16:31 17:16 45 min 2 h 14 min
Svietlahorsk-na-Biarezinie 18:09 18:19 10 min 3 h 52 min
Žlobin 18:57 19:22 25 min 4 h 40 min
Krasny Bierah 19:41 19:50 9 min 5 h 24 min
Babrujsk 20:55 20:58 3 min 6 h 38 min
Asipovičy 1 21:30 21:38 8 min 7 h 13 min
Minsk Pasažyrski 22:53 23:10 17 min 8 h 36 min
Stoŭbcy 00:32 00:34 2 min 10 h 15 min
Haradzieja 00:54 00:56 2 min 10 h 37 min
Baranavičy Palieskija 01:29 02:00 31 min 11 h 12 min
Slonim 02:49 02:54 5 min 12 h 32 min
Aziarnica 03:18 03:23 5 min 13 h 1 min
Zeĺva 03:42 03:44 2 min 13 h 25 min
Vaŭkavysk-Horad 04:09 04:19 10 min 13 h 52 min
Roś 04:40 04:42 2 min 14 h 23 min
Masty 05:02 05:27 25 min 14 h 45 min
Skidzieĺ 05:50 05:52 2 min 15 h 33 min
Hrodna 06:32 16 h 15 min