Train timetable

Interregional business class lines

729Б, Minsk Pasažyrski — Hrodna

Route
Arrv
Dept
Stop
Travel time
Minsk Pasažyrski 19:12
Maladziečna 20:11 20:13 2 min 59 min
Valožyn 20:45 20:46 1 min 1 h 33 min
Bahdanaŭ 21:02 21:03 1 min 1 h 50 min
Juraciški 21:20 21:21 1 min 2 h 8 min
Haŭja 21:35 21:36 1 min 2 h 23 min
Lida 21:55 22:00 5 min 2 h 43 min
Ražanka 22:29 22:30 1 min 3 h 17 min
Masty 22:44 22:46 2 min 3 h 32 min
Skidzieĺ 23:07 23:08 1 min 3 h 55 min
Hrodna 23:32 4 h 20 min